Jesteś 9268104 gościem | Dziś jest poniedzialek, 5 czerwca 2023 | Godzina 19:22 |  | 

 

Absolwenci i pracownicy, Sympatycy VI Liceum Ogólnokształcącego.

W ostatnich dniach marca 2015 roku powstała inicjatywa utworzenia

Stowarzyszenia Absolwentów
Sympatyków Paderka

zjazd 2015

Spotkanie klasowe 2015

Planujemy, aby celami naszej działalności było podtrzymywanie więzi z absolwentami, promowanie sukcesów i osiągnięć naszych absolwentów, promocja talentów naukowych, artystycznych i sportowych uczniów Szkoły, wspieranie dalszego rozwoju absolwentów przez szkolenia, doradztwo, pomoc w zdobywaniu wiedzy i kwalifikacji umożliwiających uczniom VI Liceum  Ogólnokształcącego w Poznaniu pełnienie funkcji społecznych i zawodowych, wspieranie wszelkich inicjatyw absolwenckich, organizowanie zjazdów oraz spotkań rocznicowych podkreślających tradycję szkoły, otaczanie opieką miejsc związanych z działalnością szkoły, sprawowanie opieki nad grobami zmarłych profesorów i wychowanków szkoły.

Chcielibyśmy zaprosić WSZYSTKICH Sympatyków Paderka, pragnących działać w stowarzyszeniu
do nawiązania kontaktu telefonicznego lub mailowego -
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prosimy o rozesłanie wiadomości wśród znajomych.

Przynależność do Stowarzyszenia to okazja do odnawiania starych znajomości i przyjemność z integrowania się ze środowiskiem Paderka. Pozostając członkiem naszej społeczności, zyskasz informacje o zjazdach absolwentów, szkoleniach, spotkaniach integracyjnych. Pierwszą planowaną inicjatywą są obchody 95-lecia istnienia szkoły. W ramach obchodów planowany jest między innymi piknik, spotkanie z byłymi i obecnymi pracownikami szkoły. Na stronie internetowej, w zakładce stowarzyszenia chcielibyśmy umieszczać archiwalne zdjęcia Paderka, zdjęcia grupowe, tablea, być może filmy.

Czekamy na kontakt!

 

Spis Absolwentów
VI Liceum Ogólnokształcącego im. I. J. Paderewskiego

 

Jubileusz 85-lecia Paderka -> zobacz

Jubileusz 90-lecia Paderka -> zobacz

Jubileusz 95-lecia Paderka -> zobacz