Jesteś 10027835 gościem | Dziś jest niedziela, 19 maja 2024 | Godzina 03:33 |  |

Mistrzostwa Poznania w Lekkoatletyce 2014

Mistrzostwa Poznania w Lekkoatletyce

Nasi chłopcy najlepsi w Poznaniu

1 października 2014

la mistrzostwa poznania 2014

Zobacz więcej...

W środę 1. października na Stadionie "Olimpii" odbyły się Mistrzostwa Poznania w Lekkoatletyce.

Złote medale zdobyli Tymon Czerwiński - skok w dal i Anna Budner - 800 m; brązowe; Marcelina Antoniuk 800 m i Michał Kubacki - chód na 3 km. Sztafety chłopców 4x100m (Arek Bartkiewicz, Krzysztof  Leśniak, Paul-Philippe Labarre. Szymon Ambroży) i dziewcząt 4x400m (Magdalena Hegmit, Klaudia Wolniewicz, Anna Budner, Marcelina Antoniuk) zdobyły srebro. Nasi chłopcy mimo braku medali plasowali się na wysokich pozycjach i w klasyfikacji drużynowej na 33 szkoły zajęli I miejsce. Dziewczęta w klasyfikacji drużynowej zajęły dobre IV miejsce. Zwycięzcy reprezentowali szkołę na Finałach Wojewódzkich.